Całkiem możliwe, że w trakcie sprawdzania stanu technicznego domu / mieszkania zidentyfikowałeś kilka urządzeń, które proszą się o naprawę, bądź po prostu przeserwisowanie.

Jak już pisałem – często są to proste naprawy, nie wymagające wiedzy tajemnej, a jedynie odrobiny czasu, zgłębienia tematu i wysiłku do dokonania naprawy.

Jasnym jest, że jeśli padła karta grafiki w telewizorze to raczej sam jej nie naprawisz (chyba, że jesteś magikiem – elektronikiem). Jednak są również remonty i serwisy, które możesz wykonać sam.

Prostym przykładem będzie tutaj zwykłe przeczyszczenie maszyn, urządzeń, przesmarowanie ruchomych części, usunięcie rdzy i pomalowanie. konkretny przykład takiego urządzenia: rower, po poprzednim sezonie być może w zębatkach i trybikach zalega piasek, zaschnięte błoto, być może w ramę wdziera się już rdza. Wszystko to da się prosto usunąć domowymi sposobami, więc działaj.

W przypadku urządzeń mechanicznych – znajdziesz instruktaże, jak usunąć najczęściej występujące usterki na Youtube, skorzystaj z tej skarbnicy wiedzy. Nawet jeśli nie uda Ci się naprawić urządzenia, nic nie tracisz – w końcu i tak było już zepsute.

Top 50 rzeczy na COVID – 28/50 – naprawy urządzeń
Tagi: